Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to ne translation catalogue (64 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Text
ne: अक्षर

en: Picture
ne: तस्विर

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Media
ne: मिडिया

en: Forum
ne: फोरम

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Blog
ne: ब्लग

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Topics
ne: विषय

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Button style
ne: बटन शैली

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: « First
ne: « पहिलो

en: Lighter
ne: हल्का

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Wide
ne: चौडा

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Narrow
ne: साघुरो
