Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to el translation catalogue (112 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Article
el: Άρθρο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: File
el: Αρχείο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Country
el: Χώρα

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: n/a
el: δ/υ

en: Picture
el: Εικόνα

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Question
el: Ερώτηση

en: All
el: Όλες

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Term
el: Όρος

en: Media
el: Μέσα

en: Price
el: Tιμή

en: Desc
el: Φθί

en: Store
el: Κατάστημα

en: Forum
el: Φόρουμ

en: User login
el: Είσοδος

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Operator
el: Τελεστής

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Source
el: Πηγή

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Review Order
el: Επισκόπηση Παραγγελίας

en: Products
el: Προϊόντα

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Blockquote
el: Παράθεση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: The installation has encountered an error.
el: Σφάλμα εγκατάστασης.

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
el: Χρησιμοποιήστε τα <em>άρθρα</em> για ευαίσθητο στο χρόνο περιεχόμενο όπως νέα, δελτία τύπου ή ιστολογήματα.

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Wide
el: Πλατύ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Block types
el: Τύποι μπλοκ

en: Button group
el: Ομάδα κουμπιού

en: The comment type.
el: Ο τύπος σχολίου.

en: Default comments
el: Προεπιλεγμένα σχόλια

en: Allows commenting on content
el: Επιτρέπει τον σχολιασμό στο περιεχόμενο

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: Default medium date
el: Προεπιλoγή μεσαίας ημερομηνίας

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Website feedback
el: Σχόλια για τον ιστότοπο

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων διαχωρισμένων με κόμματα. Για παράδειγμα: Άμστερνταμ, Μεξικό, "Κλίβελαντ, Οχάιο"

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς

en: Max 1300x1300
el: Μέγιστη διάσταση 1300x1300

en: Max 2600x2600
el: Μέγιστη διάσταση 2600x2600

en: Max 325x325
el: Μέγιστη διάσταση 325x325

en: Max 650x650
el: Μέγιστη διάσταση 650x650

en: Narrow
el: Στενό
