Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to eo translation catalogue (54 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Read more
eo: Legu pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: File
eo: Dosiero

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Text
eo: Teksto

en: Picture
eo: Bildo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Frequently Asked Questions
eo: Ofte Demanditaj Demandoj

en: FAQ
eo: ODD

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Forum
eo: Forumo

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Blog
eo: Blogo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: The installation has encountered an error.
eo: Eraro dum la instalado.

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Asc
eo: kreske
