Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (169 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Item
hu: Tétel

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Read more
hu: Tovább

en: Article
hu: Cikk

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Currency
hu: Pénznem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

en: File
hu: Fájl

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Country
hu: Ország

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Text
hu: Szöveg

en: Total
hu: Mindösszesen

en: n/a
hu: n. a.

en: Picture
hu: Kép

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Frequently Asked Questions
hu: Gyakran Ismételt Kérdések

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: All
hu: Mind

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Term
hu: Kifejezés

en: Member since
hu: Ennyi ideje tag

en: Media
hu: Média

en: Price
hu: Ár

en: Desc
hu: Csökk

en: Store
hu: Bolt

en: Forum
hu: Fórum

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Tools
hu: Eszközök

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Original
hu: Eredeti

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Source
hu: Forrás

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Buttons
hu: Gombok

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Video
hu: Videó

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Products
hu: Termékek

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Tabs
hu: Fülek

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Examples
hu: Példák

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: pending
hu: függőben

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Blockquote
hu: Idézet

en: Values
hu: Értékek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Fees
hu: Díjak

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Revenue
hu: Árbevétel

en: Currencies
hu: Pénznemek

en: Landing page
hu: Befogadó oldal

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Variations
hu: Variációk

en: Cart block
hu: Kosár blokk

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Light
hu: Világos

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Video file
hu: Videófájl

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Card
hu: Kártya

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Order Complete
hu: Rendelés teljesítése

en: The installation has encountered an error.
hu: A telepítő hibát észlelt.

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Lighter
hu: Vékonyabb

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Payment instructions
hu: Útmutató a fizetéshez

en: Clear all filters
hu: Minden szűrő törlése

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Dark
hu: Sötét

en: Choose file
hu: Fájl kiválasztása

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Wide
hu: Széles

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Stores
hu: Boltok

en: Block types
hu: Blokktípusok

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Button group
hu: Gombcsoport

en: The comment type.
hu: A hozzászólás típusa.

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Primary tabs display toggle
hu: Elsődleges fülek megjelenítésének ki-/bekapcsolása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hu: Egy vesszővel elválasztott felsorolás, mint például Esztergom, Tapolca, "Székesfehérvár, Fejér megye".

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

en: {{ quantity }}&nbsp;x
hu: {{ quantity }}&nbsp;×

en: Cart form
hu: Kosár űrlap

en: Checkout Order Summary
hu: Rendelés fizetési összefoglalója

en: You can view your order on your account page when logged in.
hu: Bejelentkezés után a fiókjában megtekintheti rendelését.

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
hu: Visszaállítás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: {{ quantity }} {{ total_price__number }}
hu: {{ quantity }}&nbsp;{{ total_price__number }}
