Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (79 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Item
oc: Element

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Comments
oc: Comentaris

en: Currency
oc: Devisa

en: Quantity
oc: Quantitat

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Categories
oc: Categorias

en: File
oc: Fichièr

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Country
oc: País

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Audio
oc: Àudio

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Text
oc: Tèxte

en: n/a
oc: n/d

en: Picture
oc: Imatge

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Term
oc: Tèrme

en: Media
oc: Mèdia

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Sort by
oc: Triar per

en: Source
oc: Font

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Buttons
oc: Botons

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Tabs
oc: Onglets

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Examples
oc: Exemples

en: Values
oc: Valors

en: Offset
oc: Decalatge

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Landing page
oc: Pagina de destinacion

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: The installation has encountered an error.
oc: Una error s'es produita pendent l'installacion.

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Warnings
oc: Avertiments

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Lighter
oc: Moins gras

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
