Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (53 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Item
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Quantity
th: จำนวน

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: File
th: ไฟล์

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Search
th: ค้นหา

en: Country
th: ประเทศ

en: Text
th: ข้อความ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Media
th: สื่อ

en: Price
th: ราคา

en: Store
th: ร้านค้า

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Blog
th: บล็อก

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Video
th: วีดีโอ

en: Products
th: รูปสินค้า

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: The installation has encountered an error.
th: พบปัญหาระหว่างการติดตั้ง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: The comment type.
th: ชนิดของความคิดเห็น

en: Primary tabs display toggle
th: การแสดงผลสลับแท็บหลัก
