Apigee (2.1.3) - en to lt translation catalogue (87 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: N/A
lt: N/D

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Owner
lt: Savininkas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Members
lt: Nariai

en: General
lt: Bendras

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: update
lt: atnaujinti

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Accepted
lt: Priimti

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Simple
lt: Paprastas

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: Debug
lt: Derinimas

en: Permission
lt: Leidimai

en: pending
lt: laukia

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Registration
lt: Registracija

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Error count
lt: Klaidų skaičius

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Your first name.
lt: Vardas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Are you sure you want to delete the %label @entity-type?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %label @entity-type?

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
