Apigee (3.0.3) - en to az translation catalogue (67 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: disabled
az: söndürülüb

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: updated
az: yeniləndi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Field name
az: Sahə adı

en: N/A
az: Yox

en: Caching
az: Keşlənib

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Owner
az: Sahib

en: Recipient
az: Alıcı

en: General
az: Əsas

en: Role
az: Rollar

en: Pattern
az: Nümunə

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Permissions
az: İcazələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: Debug
az: Debaq

en: Permission
az: İcazə

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Alias
az: Ləqəb

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Display type
az: Ekran növü

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Restrict to the selected roles
az: Seçilmiş rollarla məhdudlaşdırın

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar
