Apigee Edge (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Access control
ml: പ്രവേശന നിയന്ത്രണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
