Apigee Edge (8.x-1.0-alpha9) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Private
he: פרטי

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Required
he: נדרש

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Never
he: לעולם

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Field name
he: שם שדה

en: N/A
he: -ללא-

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Owner
he: בעלים

en: General
he: כללי

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Pattern
he: פורמט

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Show
he: הצג

en: @time ago
he: לפני @time

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Apply
he: החל

en: Simple
he: פשוט

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: Debug
he: אתר באגים

en: Hide
he: הסתרה

en: pending
he: בהמתנה

en: Organization
he: ארגון

en: Alias
he: מיקום

en: Formatter
he: פורמט

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Placeholder
he: שומר מקום
