Apigee (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (45 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Private
ne: निजि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Alias
ne: उपनाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
