Apigee Edge (8.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (43 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Private
kk: Жеке

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: updated
kk: жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: General
kk: Басты

en: update
kk: жанарту

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: Permission
kk: Құқық

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: Alias
kk: Лақап ат

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: Registration
kk: Тіркелу
