Apigee Edge (8.x-1.0-rc3) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè
