Apigee (8.x-1.0-rc4) - en to lv translation catalogue (79 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Private
lv: Privāts

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Never
lv: Nekad

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: N/A
lv: N/P

en: Caching
lv: Kešošana

en: Desc
lv: Dilst.

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Members
lv: Dalībnieki

en: General
lv: Galvenie

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Pattern
lv: Modelis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Show
lv: Rādīt

en: update
lv: atjauninājums

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Permission
lv: Atļauja

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Administrator
lv: Administrators

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Add @entity-type
lv: Pievienot @entity-type
