Apigee Edge (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (64 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Private
eu: Pribatua

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: updated
eu: eguneratua

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Caching
eu: Cache-a

en: Owner
eu: Jabea

en: Members
eu: Kideak

en: General
eu: Orokorra

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: create
eu: sortu

en: Show
eu: Erakutsi

en: update
eu: eguneratu

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: @time ago
eu: duela @time

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Simple
eu: Sinplea

en: The update has encountered an error.
eu: Eguneraketak errore bat topatu du.

en: Debug
eu: Araztu

en: Permission
eu: Baimena

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Organization
eu: Erakundea

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: Alias
eu: Ezizena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Filter settings
eu: Filtro ezarpenak

en: Developer settings
eu: Garatzaile ezarpenak

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Add @entity-type
eu: Gehitu @entity-type
