Apigee Edge (8.x-1.0) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
