Apigee Edge (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (60 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Private
be: Прыватны

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Last updated
be: Абноўлена

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Never
be: Ніколі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Field name
be: Назва поля

en: N/A
be: Не даступна

en: Caching
be: Кэшаванне

en: Owner
be: Уладальнік

en: General
be: Агульны

en: Role
be: Роля

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Show
be: Паказаць

en: Error handling
be: Апрацоўка памылак

en: update
be: абнавіць

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: @time ago
be: @time таму

en: Permissions
be: Правы

en: Apply
be: Ужыць

en: The update has encountered an error.
be: Здарылася памылка пры абнаўленні.

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Permission
be: Дазвол

en: Hide
be: Схаваць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Alias
be: Аліас

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Filter settings
be: Налады фільтра

en: Restrict to the selected roles
be: Абмежаваць да абраных роляў

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Add @entity-type
be: Дадаць @entity-type
