Apigee Edge (8.x-1.10) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: updated
os: сног

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
