Apigee Edge (8.x-1.11) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Field name
sr: Назив поља

en: Role
sr: Улога

en: Pattern
sr: Образац

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Changed
sr: Промењен

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML
