Apigee Edge (8.x-1.12) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: updated
ka: განახლებულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Never
ka: არასდროს

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: General
ka: ზოგადი

en: Role
ka: როლი

en: Show
ka: ჩვენება

en: update
ka: განახლება

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Permissions
ka: უფლებები

en: The update has encountered an error.
ka: განახლებაში შეცდომაა.

en: Permission
ka: უფლება

en: Hide
ka: დამალვა
