Apigee Edge (8.x-1.12) - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: updated
sl: posodobljeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Field name
sl: Ime polja

en: N/A
sl: N/D

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Owner
sl: Lastnik

en: General
sl: Splošno

en: Show
sl: Prikaži

en: update
sl: posodobi

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra
