Apigee Edge (8.x-1.12) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: updated
sq: u përditësua

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Show
sq: Shfaq

en: Error handling
sq: Trajtimi i gabimeve

en: update
sq: u përditësua

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Permissions
sq: Të drejta

en: The update has encountered an error.
sq: Përditësimi ndeshi në një problem.

en: Permission
sq: Të drejta

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat
