Apigee Edge (8.x-1.14) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ
