Apigee Edge (8.x-1.14) - en to my translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Show
my: ပြပါ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
