Apigee Edge (8.x-1.2) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо

en: @time ago
ky: @time мурун
