Apigee Edge (8.x-1.2) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Show
se: Čájet

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Developer
se: Ovdánahtti

en: Hide
se: Čiega
