Apigee Edge (8.x-1.20) - en to et translation catalogue (87 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Developers
et: Arendajad

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Field name
et: Välja nimetus

en: N/A
et: Puudub

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Desc
et: Kahanev

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Owner
et: Omanik

en: Recipient
et: Adressaat

en: Members
et: Liikmed

en: General
et: Üldine

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Pattern
et: Muster

en: Level
et: Tase

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Pending
et: Ootel

en: update
et: uuendus

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Teams
et: Meeskonnad

en: Permissions
et: Õigused

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Simple
et: Lihtne

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: Debug
et: Siluma

en: Permission
et: Õigus

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Error message
et: Veateade

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Filter settings
et: Filtri seaded

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Warnings
et: Hoiatused

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: @type field.
et: @type väli.

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Saved the %label @entity-type.
et: %label @entity-type on salvestatud.

en: Add @entity-type
et: Lisa @entity-type
