Apigee Edge (8.x-1.20) - en to ku translation catalogue (57 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Private
ku: تایبەت

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: N/A
ku: نییە

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Owner
ku: خاوەن

en: Recipient
ku: وەرگر

en: General
ku: گشتی

en: Role
ku: ڕۆل

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: update
ku: نوێبکەوە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: The update has encountered an error.
ku: نوێکردنەوە هەڵەیەکی بەدیکرد.

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Alias
ku: نازناو

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Filter settings
ku: ڕێکخستنەکانی پاڵێو
