Apigee Edge (8.x-1.21) - en to pl translation catalogue (120 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enabled
pl: włączone

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Private
pl: Prywatne

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: disabled
pl: wyłączone

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Developers
pl: Deweloperzy

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Never
pl: Nigdy

en: Custom
pl: Własne

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: N/A
pl: niedostępne

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: Desc
pl: Malejąco

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Owner
pl: Właściciel

en: Recipient
pl: Adresat

en: Members
pl: Członkowie

en: General
pl: Ogólne

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Role
pl: Rola

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Invitations
pl: Zaproszenia

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Level
pl: Poziom

en: Expires
pl: Wygasa

en: Registration URL
pl: Adres URL dla rejestracji

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: create
pl: utwórz

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Declined
pl: Odrzucone

en: Error handling
pl: Obsługa błędów

en: Message count
pl: Liczba wiadomości

en: update
pl: aktualizacja

en: Accept
pl: Akceptuj

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: @time ago
pl: @time temu

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Team
pl: Zespół

en: Teams
pl: Drużyny

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: configuration
pl: konfiguracja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Simple
pl: Prosto

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: The update has encountered an error.
pl: Podczas aktualizacji wystąpił błąd.

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Date range
pl: Zakres dat

en: pending
pl: oczekiwanie

en: Organization
pl: Organizacja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Formatter
pl: Formater

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Show details
pl: Pokaż szczegóły

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Filter settings
pl: Ustawienia filtrów

en: Authentication type
pl: Typ autentykacji

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Restrict to the selected roles
pl: Tylko użytkownicy o wskazanych rolach

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Error count
pl: Liczba błędów

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Apps
pl: Aplikacje

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Invite members
pl: Zaproś członków

en: @type field.
pl: Pole @type.

en: Invited by
pl: Zaproszono przez

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: teams
pl: drużyny

en: Export CSV
pl: Eksportuj CSV

en: Saved the %label @entity-type.
pl: Zapisano @entity-type %label.

en: Include the anonymous user in the matched entities.
pl: Dodaj anonimowego użytkownika do pasujących encji.

en: Add @entity-type
pl: Dodaj @entity-type

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
