Apigee Edge (8.x-1.23) - en to ps translation catalogue (40 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Caching
ps: پټيادوي

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: General
ps: ټوليز

en: Role
ps: ونډه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Permission
ps: اجازه

en: Alias
ps: پورنوم
