Apigee Edge (8.x-1.24) - en to ca translation catalogue (104 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Private
ca: Privat

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Last updated
ca: Última actualització

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Never
ca: Mai

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Field name
ca: Nom del camp

en: N/A
ca: No aplica

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Owner
ca: Propietari

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Members
ca: Membres

en: Role
ca: Rol

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Invitations
ca: Invitacions

en: Pattern
ca: Patró

en: Expires
ca: Expira

en: Registration URL
ca: URL de registre

en: Expiry
ca: Expiració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: create
ca: crea

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: Message count
ca: Missatges

en: update
ca: actualitza

en: Accept
ca: Accepta

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: @time ago
ca: fa @time

en: Expired
ca: Caducat

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Permissions
ca: Permisos

en: Changed
ca: Canviat

en: Environment
ca: Entorn

en: Apply
ca: Aplica

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: Debug
ca: Depuració

en: Permission
ca: Permís

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Administrator
ca: Administrador

en: Organization
ca: Organització

en: Alias
ca: Àlies

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Member
ca: Membre

en: Formatter
ca: Formatador

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Registration
ca: Registre

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Filter settings
ca: Paràmetres del filtre

en: Select date
ca: Selecciona la data

en: Restrict to the selected roles
ca: Restringeix als rols seleccionats

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Warnings
ca: Alertes

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre

en: Invite members
ca: Convidar membres

en: @type field.
ca: Camp @type.

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Saved the %label @entity-type.
ca: S'ha desat el @entity-type %label.

en: Include the anonymous user in the matched entities.
ca: Inclou l'usuari anònim en les entitats coincidents.

en: Add @entity-type
ca: Afegeix @entity-type

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
