Apigee Edge (8.x-1.3) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
