Apigee Edge (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Private
ug: شەخسىي

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: - None -
ug: يوق

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: update
ug: يېڭىلاش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Error message
ug: خاتالىق
