Apigee Edge (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Private
af: Privaat

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Developers
af: Ontwikkelaars

en: updated
af: opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Required
af: Verplig

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Never
af: Nooit

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Show
af: Vertoon

en: Error handling
af: Fouthantering

en: update
af: opdateer

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: Save permissions
af: Stoor permissies
