Apigee Edge (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Private
sk: Súkromné

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: updated
sk: aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Required
sk: Povinné

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Owner
sk: Vlastník

en: Members
sk: Členovia

en: General
sk: Všeobecné

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Pattern
sk: Vzor

en: Expires
sk: Vyprší

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: create
sk: vytvoriť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Show
sk: Zobraziť

en: update
sk: aktualizácia

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: @time ago
sk: pred @time

en: Expired
sk: Vypršané

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Add members
sk: Pridať členov

en: Simple
sk: Jednoduché

en: The update has encountered an error.
sk: Aktualizácia narazila na chybu.

en: Debug
sk: Ladenie

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Hide
sk: Skryť

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Organization
sk: Firma

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Member
sk: Člen

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Attribute name
sk: Názov atribútu

en: Registration
sk: Registrácia

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra

en: Restrict to the selected roles
sk: Obmedziť na vybrané kategórie používateľov

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type

en: Administer @type
sk: Spravovať @type

en: View any @type
sk: Zobraziť akýkoľvek @type

en: Delete any @type
sk: Odstrániť akýkoľvek @type

en: Update any @type
sk: Upraviť akýkoľvek @type
