Apigee Edge (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (57 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Private
hr: Privatno

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: updated
hr: osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Required
hr: Nužno

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Never
hr: Nikada

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Field name
hr: Naziv polja

en: N/A
hr: N/D

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Owner
hr: Vlasnik

en: General
hr: Općenito

en: Role
hr: Uloga

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Expires
hr: Ističe

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Show
hr: Prikaži

en: update
hr: ažuriraj

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: @time ago
hr: prije @time

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: The update has encountered an error.
hr: Došlo je greške tijekom procesa nadogradnje.

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Hide
hr: Sakrij

en: Alias
hr: Nadimak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Filter settings
hr: Postavke prečistača
