Apigee Edge (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: updated
jv: wis diupdate

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Never
jv: Ora tahu

en: Custom
jv: Kostum

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Caching
jv: Tembolok

en: Owner
jv: Sing duwé

en: General
jv: Umum

en: Role
jv: Parāgā

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Show
jv: Kétoknā

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: The update has encountered an error.
jv: Proses nganyari ngalami kesalahan.

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Alias
jv: Singlon

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Filter settings
jv: Setingan filter
