Apigee Edge (8.x-1.7) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Permissions
si: අවසර
