Apigee Monetization (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (69 entries)

en: Title
hu: Cím

en: value
hu: érték

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Actions
hu: Műveletek

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Currency
hu: Pénznem

en: None
hu: Nincs

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Terms and Conditions
hu: Felhasználói szerződés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Always
hu: Mindig

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Price
hu: Ár

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Id
hu: Azonosító

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: Amount
hu: Összeg

en: General
hu: Általános

en: Now
hu: Most

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Declined
hu: Elutasítva

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Greater than
hu: Nagyobb jel

en: Team
hu: Csapat

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: Credit
hu: Hitel

en: Developer
hu: Fejlesztő

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Description:
hu: Leírás:

en: Usage
hu: Használat

en: Packages
hu: Csomagok

en: Package
hu: Csomag

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Tax
hu: Adó

en: Add product
hu: Termék hozzáadása

en: Custom date format
hu: Egyéni dátum formátum

en: Link to form
hu: Hivatkozás az űrlapra

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Organization name
hu: Szervezet neve

en: Max age
hu: Felső korhatár

en: Button label
hu: Gombfelirat

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
hu: Formátum: %format. Üresen hagyható az űrlap beküldési idejének használatához.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: no caching
hu: nincs gyorsítótárazás

en: Target Entity Type
hu: Cél entitástípus

en: Textfield size: @size
hu: Szövegmező mérete: @size
