Apigee Monetization (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (62 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: value
tr: değer

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Actions
tr: Eylemler

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Currency
tr: Para birimi

en: None
tr: Hiçbiri

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Terms and Conditions
tr: Sözleşme Koşulları

en: Default
tr: Varsayılan

en: Refresh
tr: Yenile

en: Teaser
tr: Özet

en: Text
tr: Metin

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Always
tr: Her zaman

en: Maximum
tr: En fazla

en: Caching
tr: Önbellekleme

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Price
tr: Fiyat

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Product ID
tr: Ürün ID

en: Amount
tr: Miktar

en: General
tr: Genel

en: Now
tr: Şimdi

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Checkout
tr: Kasa

en: Operator
tr: İşletmen

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Declined
tr: Reddedildi

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Greater than
tr: Büyüktür

en: Team
tr: Takım

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Minimum
tr: En az

en: Description:
tr: Açıklama:

en: Usage
tr: Kullanım

en: Packages
tr: Paketler

en: Package
tr: Paket

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Tax
tr: Vergi

en: Add product
tr: Ürün ekle

en: Custom date format
tr: Özelleştirilmiş tarih biçimi

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Max age
tr: Yaş üst sınırı

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
tr: Biçim: %format. Gönderi giriş zamanını kullanmak için boş bırakın.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
tr: Bir değer girilinceye kadar alanın içinde gösterilecek metin. Bu ipucu genellikle bir örnek değer ya da beklenen biçimin kısa bir açıklamasıdır.

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder

en: no caching
tr: önbellekleme yok

en: Select a month
tr: Ay seçiniz

en: Textfield size: @size
tr: Metin alanı boyutu: @size
