Apigee Monetization (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: @label
hy: @label (@column)
