OData API Sync (1.0.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Page
lt: Puslapis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Key
lt: Raktas

en: Constant
lt: Konstanta

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Direction
lt: Kryptis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Broken
lt: Sugedęs

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
