Apply for role (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога
