Appointment Calendar (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: View
he: צפיה

en: Filter
he: סינון

en: Calendar
he: לוח שנה

en: To date
he: 'עד תאריך'

en: From date
he: 'מתאריך'

en: Available
he: זמין
