Appointment Calendar (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: View
ro: Afişează

en: Filter
ro: Filtru

en: To date
ro: Până la data

en: From date
ro: Din data

en: Available
ro: Disponibil
