Appointment Calendar (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filter
ur: فلٹر
