Appointment Calendar (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: View
ar: عرض

en: Filter
ar: انتقاء

en: Calendar
ar: التقويم

en: Available
ar: متوفّر
