Apsis mail (8.x-2.0-beta6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Roles
az: Rollar

en: Key
az: Açar
