ArchivesSpace (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Notes
sk: Poznámky

en: Event
sk: Podujatie

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Address
sk: Adresa

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Calendar
sk: Kalendár

en: End
sk: Stop

en: Other
sk: Ostatné

en: Class
sk: Trieda

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Modified
sk: Upravené

en: Repository
sk: Repozitár

en: Source
sk: Zdroj

en: Apply
sk: Použiť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Restricted
sk: Obmedzený

en: Dates
sk: Dátumy

en: Instances
sk: Inštancie

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
sk: Kľúč predstavuje uloženú hodnotu. Menovka sa použije na zobrazenie hodnôt vo formulári.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
sk: Menovka je voliteľná: ak riadok obsahuje len jeden reťazec, použije sa ako kľúč i menovka.

en: Allowed values list: invalid input.
sk: Zoznam povolených hodnôt: neplatný vstup.

en: Asc
sk: Vzostupne
