ArchivesSpace (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: All
te: అన్నీ

en: Address
te: చిరునామా

en: General
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర

en: Position
te: స్థానం

en: Source
te: మూలం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Dates
te: తేదీలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Max 1300x1300
te: గరిష్టంగా 1300x1300

en: Max 2600x2600
te: గరిష్టంగా 2600x2600

en: Max 325x325
te: గరిష్టంగా 325x325

en: Max 650x650
te: గరిష్టంగా 650x650
